1399/5/21 سه‌شنبه
دوشنبه 6 بهمن 1399   04:57:25
آخرين ويرايش سایتآخرين ويرايش سایت
یکشنبه 5 بهمن 1399 15:16:18
امكانات صفحهبيشتر
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 

آزمون دوره ای یک هزار و 694 نازل عرضه سوخت مایع در استان اردبیل

به گزارش روابط عمومی اداره کل استاندارد استان اردبیل، هاشم علایی مدیر کل استاندارد استان اردبیل، با اعلام اینکه، در راستای اجرای وظایف قانونی استاندارد در خصوص آزمون ادواری نازل های عرضه سوخت مایع و به منظور حفظ و صیانت از حقوق مصرف کنندگان، در 6 ماهه نخست سال99، تعداد 1694 نازل عرضه سوخت مایع( بنزین و گازوئیل) در استان اردبیل و شهرستانهای تابعه مورد بازرسی و آزمون قرار گرفت افزود: بازدید از جایگاه های عرضه سوخت مایع و آزمون نازلها، طبق برنامه به صورت دوره ای  و با هدف حمایت از حقوق مصرف‌کنندگان انجام می گیرد.

وی گفت: تعداد 849 نازل سوخت مایع در جایگاه های سوخت استان فعال می باشد که این تعداد در 6 ماهه ماهه اول سال که هر 3 ماه  یکبار مورد آزمون قرار گرفته اند و در مجموع 1694آزمون بر روی این تعداد نازل انجام شده است.
علایی افزود: کارشناسان این اداره کل، بازرسان شرکت تایید صلاحیت شده همکار وکارشناسان شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی استان، به صورت دوره ای از جایگاه های توزیع سوخت مایع استان بازرسی کرده و پس از انجام آزمون های فنی مربوط به صحت عملکرد هر نازل سوخت، در نهایت با نصب برچسب آزمون دوره ای بر روی آن دستگاه ،صحت عملکرد نازل را تایید می کنند.
وی خاطر نشان کرد اداره کل استاندارد اردبیل با انجام آزمون1694 نازل در 6ماهه نخست سالجاری، نسبت به برنامه مصوب ابلاغ شده از سوی سازمان ملی استاندارد ایران، 104 درصد رشد عملکرد داشته است.
 علایی افزود: در این بازرسی‌ ها در صورت صحت عملکرد نازل، برچسب انجام آزمون دوره‌ ای که قابل مشاهده برای تمام استفاده کنندگان از نازل مورد نظر است، بر روی نازل نصب و در صورت عدم صحت عملکرد، تا زمان رفع نقص و انجام آزمون مجدد از فعالیت نازل مورد نظر جلوگیری می‌شود.
مدیرکل استاندارد در پایان از شهروندان خواست در جایگاه های سوخت قبل از سوخت گیری حتما به برچسب صحت عملکرد نصب شده روی نازل توجه داشته و سپس اقدام به سوخت گیری کنند.
                                                                                           روابط عمومی اداره کل استاندارد استان اردبیل
 

1395/8/8 شنبه
کلیه حقوق این پورتال متعلق به سازمان ملی استاندارد می باشد
.